sobota, 27 października 2012

literaki w komplecie

Niespodziewanie dla samej siebie, dość szybko udało mi się uszyć pozostałe literaki. I to w towarzystwie mojego synka, który wcale aż tak bardzo (jak to sobie wyobrażałam), nie przeszkadzał mi w pracy.
Najwięcej problemów miałam z "A". Robiłam do niej trzy podejścia. Za pierwszym razem (aż wstyd się przyznać), z rozpędu zszyłam materiał na prawej stronie ... Za drugim - przekonałam się, że nie można zszywać "dziurek" w literakach. Można to zrobić dopiero po wywróceniu ich na prawą stronę. I to zszywanie, wcale nie należy do najłatwiejszych! Ponadto ścieg kryty, którym powinnam była zamknąć literaki po ich wypełnieniu, nie bardzo mi wyszedł. Jest więc to ścieg słabokryty ;) Na moje szczęście, znajduje się on u spodu literaków i nie rzuca mi się w oczy za każdym razem, kiedy na nie patrzę. Nie byłam za to tak wyrozumiała, dla tego nieszczęsnego, wielbłądziego "M". W towarzystwie pozostałych literaków, wyglądało jeszcze gorzej niż osobno. Stąd, pojawiło się nowe. 
Literaki zostały zaakceptowane przez swojego nowego, małego właściciela. Póki co, najbardziej obrywa się dla "I". Nadaje się bowiem chyba najlepiej, do wykręcania w każdą możliwą stronę :)

9 komentarzy:

 1. Kochana nie wiem co ty chcesz od literek są ekstra!!!!! Mja za niedlugo opublikuje ale .. uff w porównaniu z twoimi to są beznadziejne...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. śmiem wątpić :) jakoś do tej pory nie widziałam Twoich literek na blogu...czyżbym przeoczyła?!

   Usuń
 2. Ale czadowe :):), czy zamówienia na literki wchodzą w grę????

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli się podobają, to myślę, że się jakoś dogadamy w tej sprawie :)

   Usuń
  2. Pewnie,że się podobają :):), są super :):):)

   Usuń
 3. aha! to ja - Biedronka pstra27/10/12

  O jak szybko! okazuje się, że grzańce są bardzo motywujące do twórczego działania :) bardzo sympatyczne logo ma twój synek :) brawo, brawo

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzięki :) biorę przykład z Biedronek, których piękne wytwory wiszą nad łóżeczkiem synka! :)

   Usuń
 4. Według mnie też literki wyszły ekstra i te materiały ach! och! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :) co do materiałów - kropkowe, to zakup na allegro. drogo, ale za to jak ładnie! no a pozostałe wyszperałam z ciuchlandu :)

   Usuń