sobota, 24 listopada 2012

pierwszy świąteczno - wyzwaniowy rzut

W tym roku, wyjątkowo wcześnie zabrałam się za kartki Bożonarodzeniowe. Przeważnie robione są na szybko, przed samym wysłaniem i zawsze tworzę je z tą nutką niepewności czy zdążą dojść na czas. Mam nadzieję, że tym razem będzie inaczej.
Mam już trzy. Wykonane podczas weekendowego, kartkowego portal party na portalu scrapujące polki.
Pierwsza kartka - głównym jej elementem miał być obrazek w kolorze sepii lub czarno-biały.
 Kolejna - wymogiem było ścinkowe tło.
 I ostatnia, na której musiały pojawić się 3 guziki
 
W pracach wykorzystałam papiery z Lidla oraz papier i dodatki ze scrap.com.pl
Wspomniane portal party było dobrym sposobem na zmobilizowanie się i wykonanie kilku kartek za jednym zamachem. Myślę, że kolejne powstaną w podobny sposób. Jak już znajdę wolną chwilę - będę tworzyć do upadłego :)
Patrząc na kalendarz, ciężko mi uwierzyć, że minął już rok od mojego powrotu do pracy po urlopie macierzyńskim. A tym bardziej nie mogę uwierzyć, że święta już za pasem. Dokładnie za miesiąc! Udało mi się dziś w końcu uzupełnić planner świąteczny, który odnalazłam na blogu Antilight. Dwie Kasie realizują świąteczny projekt pełen inspiracji. Pomysły mają na prawdę fajne, ale ja ze swoim brakiem czasu o niektórych wytworach mogę sobie tylko pomarzyć. Póki co, muszę mieć komplet kartek no i czeka mnie jeszcze dokończenie ciastka. Wspomniany planner ma mi pomóc w przedświątecznej organizacji czasu. Być może, tym sposobem znajdzie się go jeszcze trochę na inne wytwory świąteczne ...
Tegoroczne święta będą dla mnie pierwszymi bez żywej choinki :( Będę mogła co prawda pocieszyć się jej zapachem w domu moich rodziców, no ale to jednak nie to samo co patrzeć na nią co wieczór, przez cały świąteczny okres. Będę się więc musiała zadowolić małą, sztuczną. Wszystko przez ten brak miejsca! Mam co prawda jakiś pomysł na przemycenie magii prawdziwych świąt do naszego mieszkania. Zobaczymy tylko, czy planner zadziała :)

3 komentarze:

  1. Piękne karteczki,szczególnie podoba mi się ta pierwsza:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wszystkie kartki po prostu śliczne, ale pierwsza najbardziej mi przypadła do gustu :):)

    OdpowiedzUsuń
  3. dzięki dziewczyny! :) jakby to powiedziała moja mama - takie słowa to miód na moje serce ;)

    OdpowiedzUsuń