poniedziałek, 17 grudnia 2012

słodkości

Tydzień temu dotarły do mnie słodkości wygrane w dzień imienin Mikołaja u zielona-mi. Musiały niestety poczekać do weekendu z uwiecznieniem ich na zdjęciu, ze względu na brak światła dziennego w ciągu tygodnia :) Oto, czym zostałam obdarowana
Cóż tu dużo mówić. Radość mnie ogarnia :) Nie wiem kto wymyślił candy, ale chwała mu za to! A Tobie Asiu - dziękuję raz jeszcze za cudne przydasie! Fajnie, że wśród nich znalazły się Magnolie. Bo chyba tak nazywają się te słodkie ludki?! Do tej pory nie miałam z nimi styczności. Będzie więc okazja spróbować czegoś nowego!
Jakoś ostatnio jeszcze bardziej brak czasu na wszystko niż zwykle. Czyżby Święta były coraz bliżej?! :) W domu już świątecznie, generalne porządki za mną (ufffffffffffff......). I w tym temacie muszę przyznać wyższość małych mieszkań nad większymi. Można wszystko załatwić w jeden dzień. A jak się na dodatek ma męża, który nie zwala wszystkich obowiązków na kobietę i m.in. na ochotnika umyje podłogi albo wytrzepie dywany, to w ogóle idzie ekspresem! Przede mną już same przyjemności - zakupy, świąteczne gotowanie i pieczenie (pierniczki!!! :), pakowanie prezentów i ubieranie choinek. Jak co roku jestem głównym i jedynym, świątecznym dekoratorem u rodziców, u babci, no i u siebie ... tyle, że w tym roku u nas na sztuczno :( więc mały martwiak już stoi i .... no przyznam, że pięknie wygląda ... mimo, że nie pachnie tak jak żywe drzewko. Lampeczki i czerwone dekoracje jednak robią swoje! Ale nie daruję .... przemycę choć gałązkę! Tradycji musi stać się zadość :)

ps. Witam nowe obserwatorki! Jak miło, że chcecie do mnie zaglądać!!! Zapraszam, rozsiądźcie się i czujcie jak u siebie ;)

Tak na marginesie, to nie mogłam uwierzyć jak zobaczyłam, że dziś dla Feblika stuknęło 3000 wyświetleń :) zrobiłam sobie nawet Prt Sc .... a tak, na pamiątkę :)

5 komentarzy:

 1. Świetne nagrody. Dziekuję za udział w moim Candy!

  OdpowiedzUsuń
 2. No no niczego sobie słodkości. Gratuluję :):):)

  OdpowiedzUsuń
 3. wiesz..tak sobie pomyślałam, że może i ja Ciebie zarażę kolorowaniem Magnolii :) kiedyś sama tak zostałam "zarażona" :)polecam na początek kredki akwarelowe (ja mam z firmy Stabilo i są świetne) :) pozdrawiam i życzę spokojnych, zdrowych i rodzinnych Świąt :)i jeszcze raz dziękuję za Twój udział w zabawie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. szukałam ostatnio tych akwarelówek w marketach ale bezskutecznie. więc albo zamówię na allegro albo kupię jakieś inne. obiecuję upublicznić swoją pierwszą "kolorowankę" :) raz jeszcze dzięki za tyyyyyle wszystkiego! :)

   Usuń