niedziela, 10 marca 2013

kwieciście

W odpowiedzi na weekendowe wyzwanie ekspresowe #3, wiosenne wyzwania w scrapgangu #39 oraz paperii #7,  powstała taka oto wielkanocna karteczka. W zamyśle miało być kwieciście i wiosennie. I myślę, że jest :) Aczkolwiek kartka jest dość prosta.
Wczorajsza wizyta u babci mojego męża zaowocowała w dwie zdobycze. Stare albumy, które są po prostu idealne :) Uwielbiam takie wykopaliska! Nie dość, że nadają się do wykorzystania czy przerobienia, to są nikomu niepotrzebne, no i za darmo :)
Jeden album był używany i pewnie przez to jest też bardziej wyrobiony i nieco zniszczony. Jednak wcale mi to nie przeszkadza. Na pewno będę musiała w nim zmienić okładkę - ona jest najbardziej wyeksploatowana. Szkoda, bo materiał jest bardzo fajny. Turkusowy z brokatem. No ale, co zrobić. Natomiast czarny papier wydaje się jak najbardziej godny ponownego użycia. No a cena pierwszego powala - 347 zł :)
Miłego tygodnia!

9 komentarzy:

 1. Tyle kwiatów w jednym jajku! Jak to sie tam pomieściło ;) Podoba mi sie pomysł na ta kartkę :) A znaleziska gratuluję , też lubię takie rzeczy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajna kartka i ciekawy pomysł :) Podoba mi się :)

  OdpowiedzUsuń
 3. no na to bym nie wpadła .... SUPER !!!
  dziękujemy za udział w wyzwaniu - DT Rapakivi :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajoska karteczka! Dużo czasu Ci zajęło tak precyzyjne jej przeszycie;)))))? Kwiatki są absolutnie genialne! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo pomysłowa :)
  Dziękuję za udział w wyzwaniu Scrapgangu!

  OdpowiedzUsuń
 6. świetny pomysł

  OdpowiedzUsuń
 7. zdaje się, że pomysł prosty jak drut a jak przypadł do gustu :) dzięki dziewczyny!

  OdpowiedzUsuń