niedziela, 5 maja 2013

pomajÓFkowy post

Majówka była wyjątkowo długa w tym roku. Całe 9 dni! Planów na ten okres miałam sporo i (co mnie niezmiernie cieszy) większość z nich udało mi się zrealizować. 
Za nami drugie urodziny naszego synka! Początkowo mieliśmy w zamyśle "bal na sto par", ale niestety (z różnych przyczyn) nie wyszło. I w zasadzie dobrze, bo w dniu na który zaplanowaliśmy garden party, padał deszcz. W rezultacie spotkaliśmy się w najbliższym gronie, a ja na tę okoliczność pokusiłam się o zrobienie tortu.
To drugi w moim dorobku. Nie jest idealny, ale skoro go pokazuję, to znaczy, że aż tak mocno się go nie wstydzę :P Masa marcepanowa trzymała się swego miejsca, no i przede wszystkim był smaczny! 
Poza tym, w jeden z nielicznych w tym okresie słonecznych dni, wybraliśmy się za miasto w odwiedziny do dziadka mojego męża. Zrobiliśmy mały (oczywiście jak najbardziej legalny i za zgodą dziadka) szaberek w rozpadającym się już niestety domu prababci mojego M. W efekcie przypadły mi w udziale dwa małe "skarby" ... jak ja lubię takie powroty do przeszłości.
Wczorajszy międzynarodowy dzień scrapbookingu nie minął mi niestety na scrapowaniu. Za to w tygodniu udało mi się wytworzyć album, zaraz zasiadam do urodzinowej kartki, no a przy pomocy maszyny do szycia powstało też COŚ dla kogoś, kto obchodzi w tym miesiącu swoje urodziny. W odpowiednim czasie na pewno TO upublicznię. Ale na razie, cicho sza! :)
Udanego tygodnia! Pewnie będzie pełen słońca ... no bo przecież, wracam do pracy :P

3 komentarze:

 1. taaaa od jutra na bank pogoda będzie na leżenie nad basenem :) jaka słodka chatka!

  OdpowiedzUsuń
 2. Mmmm...torcik wygląda smakowicie, taki pewnie i był w rzeczywistości :) No i ta masa marcepanowa... dla mnie póki co nie do przejścia... A przydaśki - zawsze cieszą :) Pozdrawiam poMajófkowo..dla pocieszenia dodam, że u nas dziś paskudnie padało ://

  OdpowiedzUsuń
 3. Tort wygląda FANTASTYCZNIE! Dzięki za komentarz - masz rację, przykleje uświadomiły mi, że wokół siebie można znaleźć masę fajnych rzeczy i je wykorzystać w nietypowy sposób, od paru dni na wszystkie przedmioty patrzę w inny sposób :P
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń