czwartek, 27 czerwca 2013

kwiatowa rocznica

Pojawił się ostatnio w sieci nowy twór - Lift Summer Crafts. Jest to projekt kilku bardzo zdolnych dziewczyn, który ma urozmaicać wakacyjne lenistwo. Mają się na nim pojawiać wyzwania z różnych dziedzin rękodzieła. I choć u mnie wakacyjnego lenistwa jak na lekarstwo, obiecałam sobie brać czynny udział w tym letnim projekcie. Szykuje mi się jeszcze co prawda jeden dłuższy urlop, ale nie będzie to na pewno błogie eLBe. W każdym razie, od czego są wolne popołudnia i weekendy?!
Pierwsze wyzwanie LSC jest stricte scrapbookingowe i polega na wykonaniu LO wg mapki. Termin zgłaszania prac mija dziś, czyli 27 czerwca. Jako, że jest to dla mnie ważna data, nie mogłam oscrapować innego zdjęcia niż moje ulubione, ślubne z pleneru :)
Oto mapka autorstwa Karoli Witczak, do której powstał scrap
Challenge#1 - scrapbooking
Cztery lata małżeństwa minęły jak jeden dzień. I co najważniejsze, były to cztery szczęśliwe lata. Co prawda bywały (i bywają) także gorsze chwile, dni ... ale bez nich nie docenilibyśmy tych dobrych. Osobiście uważam, że nie może być zbyt dobrze, bo wtedy byłoby po prostu podejrzanie za dobrze ;)
I co by ten dzień nie poszedł w zapomnienie - idziemy z moimi chłopakami na małe świętowanie! :D

6 komentarzy:

 1. Dziękuję, że przyłączyłaś się do naszej zabawy!
  Życzę Wam wielu wspaniałych lat razem :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pamiętam jak zaczynałam cie odwiedzać twoje kartki były piękne ale jeszcze nie posiadały tego "pazura" teraz mnie oczarowują za każdym razem gdy widzę nowe zdjęcia na twoim blogu - pięknie "oskrapowałaś" wasze zdjęcie - pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. .... :) no cóż mogę powiedzieć .. dziękuję Ci bardzo za te słowa! :) jest mi niezmiernie miło!
   również pozdrawiam! :)

   Usuń
 3. SERDECZNE GRATULACJE!! A scrap śliczny, piękny papier bazowy :) Pozdrawiam, rok temu też byliśmy kwiatowi ;-))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzięki :) a papier bazowy to Documented od Simple Stories

   Usuń