czwartek, 6 października 2016

Diabelskie prace

Kartka urodzinowa z rowerem inspirowana była wyzwaniem mapkowym Anniko.
Wyzwanie mapkowe już się skończyło, ale aktualnie trwają dwa wyzwania, na które spokojnie możecie jeszcze zgłosić swoje prace. Tak się złożyło, że moje inspiracje na te wyzwania to wpisy do smasha. Pierwsze - diabelskie wyzwanie z APScraft, którego tematem jest "Tekstylny Scrap", czyli każda forma niekartkowa z użyciem jak największej ilości tasiemek, koronek, sznurków, materiałów, z przeszyciami. I moja inspiracja - pamiątka z pierwszej podroży pociągiem ;) Przyznam, że jest dość uboga w tekstylia ;) Są tu mulinowe przeszycia, skórzane znaczniki miejsc i taśma jutowa.
I drugie wyzwanie, którego tematem jest "maszyna do pisania" Przygotowałam miejsce na zapiski, w którym chcę zebrać wszystko to, co udało mi się ostatnio wygrać. Nazbierało się trochę tych nagród i myślę, że to będzie fajna pamiątka na stare lata ;)
Pozdrawiam!
Joanna

11 komentarzy:

 1. Jaka cudna ta kartka z rowerem!
  Zresztą obie prace są piękne!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem wielką fanką Twoich kopert :D Mam co prawda tablicę do robienia kopert...ale nie umiem jej jeszcze użyć, choć filmiki widziałam. Taka sierota jestem.
  I jestem fanką Twoich notesów :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kartka jest super, ale notes jest super -to smash? piękne wpisy, ten drugi jest taki "mój" :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kartka pięęękna, takie najbardziej chyba tutaj lubię :) Notesy - sama wiesz, równie urocze, a może i bardziej, bo w końcu są o wiele bardziej osobiste...

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudna kartka! Taka lekka i radosna!

  OdpowiedzUsuń
 6. piękna kartka i świetny notes! kartka taka delikatna i optymistyczna, a notes mega praktyczny i fajnie zachowa wspomnienia ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. urzekł mnie komplecik z rowerem :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ależ radosna kartka! Patrząc na nią można zatęsknić za wiosną czy latem i rowerowymi przejażdżkami :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękne!!! A ta kartka z rowerem zachwycająca!!!

  OdpowiedzUsuń