wtorek, 28 sierpnia 2012

ślubnie

I oto jest: wspomniana w ostatnim poście kartka na ślub, który odbędzie się w najbliższą sobotę. Inspirowałam się, jak ostatnio przy tworzeniu kartki - wyzwaniem ze scrapujących polek. Tym razem wymogiem było okienko, które stało się w zasadzie centrum całej kartki. W pracy wykorzystałam papiery z mojej facebookowej wygranej - para, która "wygląda" przez okienko to właśnie jeden z wielu die-cutów z serii "strictly party"
Mój pierwszy motylek, którego tak wiele razy widziałam na wszelkiego rodzaju pracach (myślę, że nie skłamię jeśli powiem że) na co drugim blogu :) I przyznam, że jestem z niego dumna -wygląda efektownie a wcale nie wymaga dużo pracy.
Mam nadzieję, że para nowożeńców, która otrzyma od naszej rodzinki tą kartkę z życzeniami będzie z niej zadowolona i zatrzyma się przy niej chwilę dłużej niż przy którejkolwiek innej.

4 komentarze:

 1. Urzekła mnie ta kartka, naprawdę:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy14/1/13

  Kartka jest przepiękna! Nie miałam pojęcia, że sama ją zrobiłaś, zdecydowanie zwróciła na siebie uwagę. Naprawdę jestem pod wrażeniem Twojego Asiu talentu i pasji!! I dziękujemy raz jeszcze za tak piękną kartkę:) Alicja & Krzysiek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo się cieszę się, że tak Wam przypadła do gustu! :)

   Usuń