niedziela, 27 stycznia 2013

moje drugie wyróżnienie

Dostałam je od Dorotki, za co niniejszym chciałabym jej bardzo podziękować. Miło mi, że Ci się tu u mnie podoba i że powiększyłaś grono obserwatorów Feblika. Oprócz Ciebie, pojawiły się też kolejne osoby :) Witam Was serdecznie, mam nadzieję, że zostaniecie na dłużej!
Za wyróżnieniem idą oczywiście obowiązki. Tak jak poprzednio, należy wskazać (w tym wypadku) 11 blogów zasługujących na wyróżnienie oraz odpowiedzieć na pytania otrzymane od osoby, która Cię nominowała. W związku z tym, że niedawno nominowałam 15 blogów do poprzedniego wyróżnienia, pozwolę sobie pominąć ten wymóg. Przejdę więc od razu do pytań
1. Kawa czy herbata ? Częściej jednak herbata
2. Komedia romantyczna czy kino akcji ? Komedia romantyczna - ot tak, dla zresetowania umysłu ;)
3. Gdy mam godzinkę wolnego, to... to chyba oczywiste - wpadam w moje papierki!
4. Gdy tylko wstanę z łóżka... sprawdzam czy dziecko się nie rozkryło, nastawiam wodę na herbatę i oddalam się do łazienki. Innymi słowy - zwyczajny poranek :)
5. Nie lubię, kiedy w mojej obecności... pali się papierosy
6. Mój prywatny, zaciszny raj to... takiego niestety brak
7. RMF classic czy MAXX ? ani jedno ani drugie :)
8. Ulubione Święta to... Boże Narodzenie
9. Denerwuję się, kiedy... muszę zrobić po raz drugi coś, co już raz zrobiłam. przykładowo - jakiś dłuuuugi mail wyleci w kosmos :/ ... zasiadam do niego dopiero po dłuższym czasie ...
10. Marzę o... małym domku, naszym miejscu na ziemi i przede wszystkim o zapewnieniu dziecku dobrej przyszłości.
11. Moje życiowe motto/hasło brzmi... Banalne, ale zachowuje czasem trzeźwość umysłu i nie pozwala na niepotrzebne rozkminki - "Co ma być, to będzie" i "Nic nie dzieje się bez przyczyny"

Poczyniłam dziś swoje pierwsze, prawdziwe, 30x30 LO. Postaram się w tygodniu upublicznić. Na razie poddałam je bezcukrowej opinii na fejsie :)

2 komentarze:

  1. Bardzo proszę!! Podoba mi sie u Ciebie bardzo,zauważam tak wiele podobieństw do siebie,że czasem czytając Twoje posty mam wrażenie,że pisałam je ja..;) serdecznie pozdrawiam,z przyjemnościa podglądam dalej:)

    OdpowiedzUsuń