niedziela, 3 lipca 2016

Zabawa z dziećmi

to temat ostatniego wyzwania w Dekoracyjnej Taśmie. Moja młodsza córka ma radochę z samego przekładania taśm na stojaku, ale pomyślałam, że dziś zaangażuję moją dwójkę do poważniejszego zadania. 
http://dekoracyjnatasma.blogspot.com/2016/06/wyzwanie-6-zabawa-z-dziecmi.html
Zawsze gdy wychodzimy z domu na dłużej, bierzemy ze sobą wodę. Plastikowe butelki po wodzie wykorzystujemy nawet kilka razy. I żeby nikt nie miał wątpliwości i później nie było problemów typu "mamo, ale ona pije moją wodę..." - oznaczam butelki kawałkiem papierowej taśmy. Dzisiaj butelki zostały oznaczone przez moje dzieci według ich własnego "widzimisię". Oj, był szał ;) Sami zobaczcie:
Nie obyło się bez budowania wież ;)
W efekcie powstały takie cuda:
I choć córka dość szybko się znudziła i skupiła się bardziej na zabawie samymi taśmami, to z kolei synek zaszalał na maksa! W związku z tym, w obawie o szybkie zubożenie mojej kolekcji - pozostanę jednak przy samodzielnym oznaczaniu butelek ;)
Dzieci wykorzystały 10 różnych taśm, pozwolicie, że podlinkuję tylko te najbardziej dziecięce?! ;)
http://www.dekoracyjnatasma.pl/p667,dekoracyjna-papierowa-washi-samochodzik-w-miescie-15-mm-x-10-m.htmlhttp://www.dekoracyjnatasma.pl/p691,dekoracyjna-papierowa-washi-biala-w-kolorowe-drzewa-parkowe-15-mm-x-10-m.htmlhttp://www.dekoracyjnatasma.pl/p692,dekoracyjna-papierowa-washi-biala-w-kolorowe-pastelowe-slonie-15-mm-x-10-m.html
Pozdrawiam!
Sllonecznik

3 komentarze:

  1. fajnie, muszę swoje taśmy uruchomić ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Oj mamuśki myślą tak samo :) My też zawsze butelkę oznaczamy taśmą, jak mam mojego bąbla razem z kuzynem. A taśmy to są przez mojego synka tak uwielbiane, że jak kupiłam nową to musiałam chować, bo za 15 minut cały dom był obklejony. Nawet teraz mamy nasze imiona na oknie wyklejone taśmą. Pozdrowionka

    OdpowiedzUsuń
  3. Wspaniały i uniwersalny pomysł! Dziękuję za udział w wyzwaniu - Magda, DT Dekoracyjna Taśma.

    OdpowiedzUsuń